Samsung Galaxy S10e 128GB SM-G970U Prism Blue 1Sim (Original)
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Огляд
Прибуло нове покоління Galaxy
Технології майбутнього стають стандартом
Смартфон нового покоління Samsung Galaxy S10e укладено в ультратонкий лаконічний корпус без зайвих елементів, щоб всі вашу увагу було зосереджено на інноваційному Full HD+ екрані.
Дисплей
Абсолютно безрамковий Dynamic AMOLED дисплей із співвідношенням сторін 19:9 володіє неймовірною контрастністю і реалістичною передачею кольору, щоб забезпечити повне занурення в події, що відбуваються.
За допомогою унікальної технології лазерної обробки фронтальна камера прихована всередині дисплея і не заважає сприйняттю картинки.
Ідеальні знімки одним натисненням
Основна камера складається з здвоєного блоку камер, де кожен елемент відповідає за свої завдання.
Ширококутна 12 Мп камера з автофокусом відповідає за дивовижні повсякденні і портретні фото.
Подвійна апертура дозволяє отримувати яскраві і чіткі знімки, зроблені в умовах низької освітленості.
Ультра-ширококутна 16 Мп камера з кутом зйомки 123° створить розкішний панорамний краєвид, умістивши в кадрі всі деталі для точної передачі атмосфери.
Покажіть себе з кращого боку
Фронтальна селфи – камера на 10 Мп з функцією розпізнавання осіб і сенсором Dual Pixel з першого разу домагається неймовірно яскравих і реалістичних кадрів, навіть якщо ви рухалися під час зйомки.
Знімайте чітке і плавне відео 4K UHD, використовуючи можливості фронтальної камери.
Безкомпромісна потужність і унікальна адаптивність
Для Galaxy S10e немає нездійсненних завдань.
Його потужний восьмиядерний процесор і 6 Гб оперативної пам'яті забезпечують неймовірно високу продуктивність при низькому рівні енергоспоживання.
Технологія штучного інтелекту максимально адаптує роботу смартфона під ваші потреби.
Вивчивши, якими додатками і коли ви користуєтеся найчастіше, смартфон завантажує їх, щоб забезпечити вам швидкий доступ до них.
Він закриває невикористовувані програми, щоб зберегти заряд батареї і активує Нічний режим, коли ви лягаєте спати.
Захист від зовнішніх впливів
Samsung Galaxy S10e має надійний захист від попадання пилу і вологи.
Стандарт захисту IP68 гарантує безпечне використання смартфона в несприятливих погодних умовах.
Про безпеку ваших даних подбає Samsung Knox, який на апаратному рівні захищає пристрій від несанкціонованих проникнень і шкідливих програм.
Особисті дані під захистом
Смартфон Samsung Galaxy S10e підтримує всі поширені варіанти аутентифікації, щоб ви могли надійно захистити пристрій від сторонніх.
Використовуйте для розблокування PIN, пароль, малюнок або свайп або біометричні варіанти блокування: торцевий сканер відбитка пальця або розблокування особою.
Відкрийте нові можливості
Galaxy S10e може ділитися зарядом з іншими пристроями, що підтримують Qi – стандарт.
Просто покладіть пристрій на корпус смартфона для того, щоб почати передачу заряду.
Швидка бездротова зарядка 2.0 дозволить за мінімум часу зарядити смартфон від бездротового мультизарядного пристрою.
Забудьте про проводах і роз'ємах.
Підзарядка – це просто і швидко.

Продуманий до найменшої дрібниці
Найсучасніший Wi-Fi 6 дозволяє безпечно підключатися навіть до публічних мереж і забезпечує стабільне і надійне з'єднання.
Вийшовши із зони дії Wi-Fi, смартфон автоматично переподключится до LTE з швидкістю до 2 Гб/с.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 5.8" |
| Дозвіл екрану | 2280x1080 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 438 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.7 ГГц + 2.3 ГГц + 1.9 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 640 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 16 Мп |
| Діафрагма | f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
| Додатково | Основна камера Перша камера: 12 Мп Ширококутний об'єктив Dual Pixel AF, OIS Розмір пікселя: 1.4 μm Кут огляду: 77 Подвійна апертура: F1.5 mode/F2.4 mode Друга камера: 16 Мп Надширокий об'єктив Розмір пікселя: 1.0 μm Кут огляду: 123 Апертура: F2.2 Запис відео Дозвіл: 4K UHD запис відео в 60 fps (3840x2160) 1080p FHD запис відео в 60 fps (1920x1080) HD 720p запис відео в 60 fps (1280x720) Super Slow-mo 720p запис відео в 960 fps Фронтальна камера Перша камера: 10 Мп Selfie Camera Dual Pixel AF Розмір пікселя: 1.22 μm Кут огляду: 80 Апертура: F1.9 Live focus |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Пульсометр, Сканер особи, Сканер відбитків пальців |
| Колір | Призма Чорна |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3100 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast Wireless Charging 2.0 |
| Час роботи у режимі розмови | До 19 годин |
| Час роботи у режимі очікування | Час роботи в інтернеті: до 12 годин Час роботи в режимі відтворення аудіо: до 76 годин |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 142.2 x 69.9 x 7.9 мм |
| Вага, г | 150 г |
| Комплектація | Смартфон Скріпка для Сім-карти Посібник/гарантія Адаптер живлення Кабель ЗУ Навушники AKG Амбушюри для навушників Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Висота | 142.2 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 28 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Діагональ екрану | 5.8 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 438 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Snapdragon 855 |
| Відеопроцесор | Adreno 640 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S10E |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 13 500 ₴





