Samsung Galaxy S10 Plus 128GB SM-G975U Blue 1Sim (Original)
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Огляд


Краще один раз побачити
Іммерсійне 6,4" Quad HD+ екран з технологією Dynamic AMOLED має неймовірно високою контрастністю та покращеною кольоропередачею.
Смартфоном зручно користуватися навіть на залитій сонцем вулиці.
Щоб забезпечити комфортний перегляд відео, технологія Dynamic AMOLED зменшує інтенсивність «важкого» для очей блакитного світла, не змінюючи кольору на екрані.
Лаконічна елегантність
Оцініть лаконічний дизайн Samsung Galaxy S10+. Ідеально гладка керамічна задня панель обрамлена в рамку з полірованого металу.
Абсолютно без рамковий дисплей захищений надміцним склом Gorilla Glass 6.
Смартфон комфортно розташовується в руці, забезпечуючи зручний доступ до всіх елементів управління.
Підкресліть свою індивідуальність, вибравши один з футуристичних призматичних кольорів корпусу з доступною палітри.

Ультразвукова захист
На дисплеї на місці кнопки включення розташований сучасний ультразвуковий сканер відбитка пальця, який за частки секунди розблокує пристрій для свого власника.
Ультразвукові імпульси безпомилково розпізнають тривимірний відбиток пальця, навіть якщо він мокрий або брудний.
Діліться зарядом з друзями
Samsung Galaxy S10+ дозволить поділитися зарядом з будь-яким пристроєм, що підтримує технологію Qi.
Для цього не потрібні дроти або перехідники, просто покладіть розряджений пристрій на смартфон.
Не витрачайте багато часу на підзарядку.
Технологія швидкої бездротової зарядки 2.0 допоможе швидко поповнити заряд смартфона.
Помістіть Samsung Galaxy S10+ на мультизарядное пристрій, щоб почати процес заряду.
Все гранично просто і легко.

На крок попереду
Оцініть швидкий і продуктивний процесор з мінімальним енергоспоживанням, який гарантує миттєве виконання будь-якої поставленої задачі.
Користуйтеся кількома ресурсномісткий додатками, беріть участь в онлайн - конференціях, грати в сучасні ігри - Samsung Galaxy S10+ створений для екстремальних навантажень.
Перемога вам забезпечена
Samsung Galaxy S10+ справляється з завданнями та функціями ігрової станції.
Його апаратне забезпечення отримало оптимізовану систему охолодження, продуктивність і графічні характеристики процесора покращені для того, щоб забезпечити вам впевнену перемогу в будь-якій грі.
Сучасні технології ефективного енергоспоживання і високо ємна батарея подбають про те, щоб ви могли довго насолоджуватися улюбленою грою.
Високий клас захисту
Samsung Galaxy S10+ має найнадійніший на сьогоднішній день рівень пило - та вологозахисту IP68, завдяки цьому смартфон не боїться зовнішніх впливів, демонструючи стабільну роботу в різних погодних умовах.
Ідеальний кадр – це просто
Користуйтеся професійним набором об'єктивів.
Для отримання дивовижних панорамних пейзажів використовуйте ультра ширококутну камеру 16 Мп.
Телефотографическая камера 12 Мп дозволить отримати напрочуд чіткий кадр наближеного об'єкта, ширококутна 12 Мп камера підійде для повсякденної зйомки.
Отримуйте живі, яскраві, барвисті селфи, які порадують ваших друзів.
Подвійна камера має фронтальний модуль 10 Мп і портретний модуль 8 Мп.
Створюйте приголомшливі знімки з функцією «Живий фокус».
Не бійтеся ворушитися в кадрі, Dual Pixel сенсор подбає про те, щоб селфи завжди було чітким.
Тепер ви можете знімати відео у форматі 4K UHD, користуючись селфи – камерою.

Смартфон адаптується до ваших потреб
Вивчаючи особливості використання, штучний інтелект регулює роботу систем так, щоб збільшити ефективність і час роботи пристрою і забезпечити вам максимально комфортні умови.
Так, наприклад, вивчивши, якими додатками і коли ви найчастіше користуєтеся, смартфон запропонує вам в звичне для вас час.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.4" |
| Дозвіл екрану | 3040х1440 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 522 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ Always-on display |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.7 ГГц + 2.3 ГГц + 1.9 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G76 MP12 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 16 Мп |
| Діафрагма | f/2.4 + f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп + 8 Мп, f/1.9 + f/2.2, Live focus |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
| Додатково | Основна камера Перша камера: 12 Мп Телеоб'єктив PDAF, OIS Розмір пікселя: 1.0 μm Кут огляду: 45 Апертура: F2.4 Друга камера: 12 Мп Ширококутний об'єктив Dual Pixel AF, OIS Розмір пікселя: 1.4 μm Кут огляду: 77 Подвійна апертура: F1.5 mode/F2.4 mode Третя камера: 16 Мп Надширокий об'єктив Розмір пікселя: 1.0 μm Кут огляду: 123 Апертура: F2.2 Запис відео Дозвіл: 4K UHD запис відео в 60 fps (3840x2160) 1080p FHD запис відео в 60 fps (1920x1080) HD 720p запис відео в 60 fps (1280x720) Super Slow-mo 720p запис відео в 960 fps Фронтальна камера Перша камера: 10 Мп Selfie Camera Dual Pixel AF Розмір пікселя: 1.22 μm Кут огляду: 80 Апертура: F1.9 Друга камера: 8 Мп RGB Depth Camera Розмір пікселя: 1.12 μm Кут огляду: 90 Апертура: F2.2 Live focus |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Пульсометр, Сканер особи, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Синій |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4100 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast Wireless Charging 2.0 |
| Час роботи у режимі розмови | До 25 годин |
| Час роботи у режимі очікування | Час роботи в інтернеті: до 14 годин Час відтворення аудіо: до 101 години |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 157.6 x 74.1 x 7.8 мм |
| Вага, г | 175 г |
| Комплектація | Смартфон Скріпка для Сім-карти Посібник/гарантія Адаптер живлення Кабель ЗУ Навушники AKG Амбушюри для навушників |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 175 г |
| Висота | 157.6 мм |
| Ширина | 74.1 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 40 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 18 Мп |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 522 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Snapdragon 855 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S10+ |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 16 500 ₴








