Смартфон Samsung Galaxy Note 10 256GB DUOS SM-N970FD Aura Black (Original) 2Sim
Samsung Galaxy Note 10 256GB DUOS SM-N970FD Aura Black (Original) 2Sim
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Огляд

Безмежний екран для безмежних вражень
Samsung Galaxy Note 10 Plus отримав Quad HD+ Dynamic AMOLED екран діагоналлю 6.8 дюйма з вигнутими краями і непомітним фронтальним об'єктивом.
Чудова передача кольору і контрастність забезпечують повне занурення в події на екрані, покращена яскравість дозволяє користуватися смартфоном навіть на яскравому сонці.
Наповніть своє життя абсолютно новими непередаваними враженнями від яскравих фарб, чітких і живих образів і динамічних сцен на безмежному кінематографічному екрані Samsung Galaxy.
Досконалість форми і кольору
Тонкий елегантний дизайн Samsung Galaxy Note 10 Plus був досягнутий завдяки безшовному з'єднанню полірованого металу і скла.
Дисплей, вигнутий по краях, абсолютно позбавлений рамок.
Крихітний об'єктив фронтальної камери не кидається в очі і не відволікає увагу від картинки на екрані.
Для колірного оформлення були обрані яскраві і стильні відтінки, які підкреслюють преміальний статус смартфона.

Інноваційна система камер
Нова система камер Samsung Galaxy Note 10 Plus складається з чотирьох модулів, сукупні можливості яких дозволяють отримати фото професійної якості.
Ексклюзивні технології і багатокамерна система, де кожен блок виконує свої завдання, дозволяють отримувати чудові фото і відео одним натисненням.
Технологія стабілізації нівелює тремтіння руки і покращує якість відзнятого матеріалу.
Смартфон збереже момент саме так, як його бачите ви.
Ультраширокоугольная 16 Мп камера з кутом огляду 123 градуси робить чудові панорамні фото, які передають атмосферу події.
Робіть правильні акценти і наближайте об'єкти з допомогою телефотокамеры з дворазовим збільшенням.
Ширококутна камера 12 Мп з подвійною діафрагмою робить високоякісні фото в будь-який час доби.
В режимі F1.5 будь-яка темна сцена стане контрастною і яскравою, режим F2.4 дозволить отримувати чіткі фото на яскравому сонці, спеціальний нічний режим поліпшить нічний кадр, щоб зберегти ваші найкращі спогади.
3D технології
3D – камера з датчиком глибини і технологія доповненої реальності вимірюють предмети і відстані між ними для створення ідеальної композиції.
Спеціальний додаток 3D Scanner зробить об'ємний знімок предмета і дозволить перетворити його в анімований GIF.

Мобільне відео не поступається професійному
Додайте спеціальні ефекти, размывайте фон, знімайте неймовірно яскраве і насичене кольорами і контрастами відео в 4K UHD і легко переходьте від зйомки до редагування.
Міняйте швидкість, додавайте ілюстрації і субтитри, використовуйте S PEN, щоб внести правки й додати відео потрібний настрій.
Завжди на зв'язку
Samsung Galaxy Note 10 Plus отримав батарею ємністю 4300 маг, яка дозволяє користуватися смартфоном багато годин без обмежень.
Адаптивний режим управління енергією вивчає ваші потреби і використовує заряд батареї з максимальною ефективністю.
Підтримка швидкої зарядки Fast Charging забезпечить цілий день автономної роботи після півгодинної підзарядки.


Бездротова зарядка
Відмовтеся від проводів і рознімань. Заряджайте Samsung Galaxy Note 10 Plus бездротовим способом.
Для цього досить лише покласти смартфон на зарядну станцію, і процес зарядки розпочнеться автоматично.
Діліться зарядом з пристроями, що підтримують бездротову технологію.
Невичерпні можливості зберігання
Вбудована пам'ять 256 Гб – це далеко не межа.
Розширюйте сховище за допомогою microSD карти об'ємом до 1 Тб, щоб завжди мати швидкий доступ до дорогих спогадів і особливим моментів, улюблених серіалів, необхідної в роботі літературі та іншої інформації.

Продуктивність нового покоління
Високотехнологічний восьмиядерний процесор, створений за 7 нм техпроцесу, в поєднанні з оперативною пам'яттю 12 Гб забезпечують неймовірну продуктивність.
Ви зможете вести прямі трансляції, грати в вимогливі ігри, працювати відразу в декількох ресурсномістких додатках - Samsung Galaxy Note 10 Plus блискавично справляється з будь-якими поставленими завданнями.

Управляйте дистанційно з S PEN
S PEN з модулем Bluetooth дозволяє управляти Samsung Galaxy Note 10 Plus дистанційно.
Підтримка безконтактних жестів і управління камерою роблять стилус повноцінним елементом управління.
Слухаючи ваших рухів, S PEN змінює кут нахилу камери, і регулює гучність аудіо.
Спускайте затвор камери, гортайте слайди і сторінки, ставте відео контент на паузу і перемотування, керування презентаціями, робіть записи, будуйте графіки і таблиці, малюйте – функціональні можливості S PEN вражають.
Робіть швидкі замітки від руки, формулюйте свої думки в чорновому варіанті, S PEN перетворить їх у стандартний текст, який можна редагувати, копіювати і пересилати.
Використовуйте AR Doodle і S Pen, щоб створювати 3D шедеври і ділитися ними з друзями.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.3" |
| Дозвіл екрану | 2280x1080 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 401 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | Яскравість 420 Ніт |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.78 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 640 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 + f/2.1 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Є (З допомогою екрану) |
| Додатково | Режими зйомки: AR Emoji, Food, Hyperlapse, Live Focus, Live focus Video, Panorama, Photo, Pro, Slow Motion, Super slow-mo, Video Стабілізація фото, Відео стабілізація, Виявлення особи Slow-mo 960fps @HD,240fps @FHD, Liv focus UHD 4K (3840 x 2160) | @60fps |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
Корпус |
||
| Матеріал корпусу | Метал, Скло | |
| Стандарт захисту
? |
Без захисту | |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений | |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Компас, Сканер особи, Сканер відбитків пальців під екраном | |
| Колір |
|
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3500 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Час роботи у режимі розмови | До 24 годин |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 151 х х 71.8 7.9 мм |
| Вага, г | 168 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій USB-кабель Інструмент для вилучення карток Стилус Короткий керівництво користувача Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 640 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 40 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 71.8 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Вага | 168 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY NOTE 10 |
| Пам'ять (ГБ) | 256 GB |
- Ціна: 19 199 ₴












