Смартфон Samsung Galaxy S20+ DUOS Black 5G SM-G985FD (Original) 2Sim

SAMSUNG GALAXY S20+
- Революційні можливості для створення фотографій і відео
- Інтелектуальний акумулятор 4500 мА·год
- Швидке дротове й бездротове заряджання
- Безмежний 6.7" Quad HD+ Infinity-O екран
- До 1.5 ТБ пам'яті для зберігання
- Захист за стандартом IP68
НЕВЕРОЯТНИЙ ОПИТ МОБІЛЬНИЙ ФОТОГРАФІЇ
Сучасна система камер Samsung Galaxy S20+ зробила величезний прорив у створенні фото та відео за допомогою мобільного пристрою.
Досконалі технічні можливості й інноваційні функції на основі штучного інтелекту становлять гідну конкуренцію професійному фотообладнанню.


КАМЕРА 64 МП
Унікальна камера з роздільною здатністю 64 МП створює приголомшливі світлини, на яких можна чудово розглянути всі дрібні деталі, що потрапили в об'єктив.
І навіть за недостатньої освітленості світлини зберігають високу роздільну здатність, залишаються чіткими, яскравими та контрастними.
30-КРАТНЕ ЗВИЧЕННЯ
Вдосконалений триразовий Hybrid Optic Zoom у поєднанні з Super Resolution Zoom і можливостями штучного інтелекту дають змогу до 30 разів збільшувати об'єкт знімання.
Тепер ви зможете побачити та сфотографувати те, що раніше було приховане від ваших очей.


НІЧНІ ФОТО ЯРКІ, ЯК ДНІМ
Під час нічного знімання камера робить кілька знімків одночасно, штучний інтелект з'єднує їх, прибирає сторонні шуми, працює з фоном, щоб ви отримали яскраве та чітке нічне фото.
Збільшений датчик зображення захоплює більше світла та забезпечує чудову якість фотографій, зроблених за низької освітленості.
ФОРМАТ 8К ДЛЯ ВІДЕО
Samsung зробив неможливе: Galaxy S20+ знімає відео в революційному форматі 8К, який за щільністю пікселів учетверо перевершує формат UHD і в 16 разів — формат FHD.
Знімайте відео на мобільний телефон і передавайте його на великий телевізор, щоб оцінити неймовірну роздільну здатність 8К.
Збільшений датчик зображення й сучасна система стабілізації забезпечують чітке та плавне відтворення в найдинамічніших сценах.

ІДЕАЛЬНИЙ КАДР У ФОРМАЦІ 8К
Відео 8К можна розбити на окремі кадри та вибрати з них найкращий, щоб отримати чудове чітке фото, яке ви не зможете більше повторити. Зберігайте всі яскраві моменти свого життя у високій роздільній здатності.

ЕКРАН QUAD HD+ ДЛЯ НЕВЕРОЯТНИХ ВПЕЧАТЛЕНІВ
6.7" Quad HD+ Infinity-O екран абсолютно позбавлений рамок, крихітний отвір під фронтальну камеру не відвертає увагу від перегляду відео або динамічної гри.
Сучасний стандарт HDR10+ і частота оновлення 120 Гц забезпечують приголомшливу якість зображення на безмежному кінематографічному екрані.


ВОДОНЕПРОНИКНИЙ
Samsung Galaxy S20+ захищений за стандартом IP68. Смартфон може пролежати під водою на глибині до 1.5 м упродовж 30 хвилин без втрати працездатності.
ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ РАБОТЫ
Інтелектуальна батарея ємністю 4500 мА·год дає змогу користуватися смартфоном весь день без підзаряджання. З огляду на ваші звички та особливості використання, смартфон оптимізує витрачання заряду для збільшення часу автономної роботи.
Всього декількох хвилин заряджання вистачить для багатогодинної роботи смартфона в стандартному режимі. FAST WIRELESS CHARGING 2.0 і функція WIRELESS POWERSHARE дають змогу не тільки заряджати Galaxy S20+ бездротовим способом, але й ділитися зарядом з іншими пристроями.

ВЖИВАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ
Обсяг вбудованої пам'яті до 512 Гб і підтримка microSD карт до 1 ТБ забезпечують сумарно до 1.5 ТБ пам'яті для зберігання інформації. Цього вистачить приблизно на 500 фільмів і на понад 500 000 фотографій.

Характеристики:
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) 4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) 4G TDD LTE: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 525 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 64 Мп + VGA |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.0 + f/1.0 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast battery charging 25W |
| Час роботи в режимі розмови | До 23 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 161.9 x 73.7 x 7.8 мм |
| Вага, г | 186 г |
| Комплектація | Смартфон Скрепка Адаптер живлення, кабель Type-C Наушники AKG Беруші Інструкція Гарантійний Талон |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 186 г |
| Висота | 161.9 мм |
| Ширина | 73.7 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Червоний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 88 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 525 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MP11 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S20+ |
- Ціна: 23 000 ₴












