Смартфон Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 12/512GB (Black) N9860 (Original) DUOS 2Sim
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 12/512GB (Black) N9860 (Original) DUOS 2Sim
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Огляд
Такий же стильний, як і потужний
Представляємо телефон, який назавжди змінить вашу роботу і дозвілля.
З удосконаленим S Pen, продуктивністю, як у комп'ютера, і камерою професійного рівня з 8K відео.
Металевий корпус, підкреслений вишуканими деталями і переливаються кольорами, з'єднаний з міцним склом Corning® Gorilla® Glass Victus™ в смартфоні.
Кожен Galaxy Note20 і Note20 Ultra доповнюється пером S Pen такого ж кольору.

Два розміру: великий і ще більше
Обидві моделі створені з витонченістю, що буде напрочуд зручним у вашій долоні.
Виберіть Galaxy Note20 з дисплеєм 6,7" або Galaxy Note20 Ultra з дисплеєм 6,9".
Обидва нададуть широкий простір для роботи і величезний екран для ігор.

Вдосконалений S PEN
Відчуття справжньої ручки. Сила в багатьох рисах.S Pen пропонує революційно низьку затримку, створюючи дивно реалістичне відчуття користування ручкою.
У поєднанні з гнучкістю Bluetooth, управлінням жестами і багатьом іншим, це найпотужніше перо в сім'ї Galaxy.
*Картинки змодельовані з ілюстраційної метою.

Замітки в SAMSUNG NOTES
Від поспішного листи до охайного тексту один дотикПо дотику до вашого S Pen написаний текст коригується, якщо ви пишете з нахилом, забезпечуючи чіткість і організованість запису.
Також можливе перетворення листи на текст, придатний для копіювання та вставки.
Після чого його можна експортувати як PPT файл або Word для легкого розповсюдження.
*Лист з нахилом автоматично вирівнюється з функцією автовыравнивания.

Синхронізація SAMSUNG NOTES

Автоматичне збереження і синхронізація заміток на всіх телефонах, планшетах та ПК.
Синхронізація з MICROSOFT ONENOTE
Відтепер ваш Samsung Notes синхронізується з Outlook і OneNote на вашому ПКЦя надзвичайно корисна функція дозволить вам робити ще більше.
Все, що ви напишете в Samsung Notes, автоматично завантажиться в OneNote на ПК.

Прив'язка до WINDOWS: Додатки телефону

Управляйте кожним екраном.
Відкривайте кілька додатків прямо на ПК через меню «Пуск» або панель завдань.
Дивіться стрічки у своїх соцмережах, спілкуйтесь з друзями, замовляйте собі обід - все вмить разом з потрібними додатками.
* Необхідно з'єднати пристрій Galaxy з ПК з Windows за допомогою функції "Прив'язка до Windows" на телефоні і програми Your Phone на ПК дотримуйтесь інструкцій і увійшовши у свій обліковий запис Microsoft на обох пристроях.
«Прив'язка до Windows» попередньо завантажені на обрані пристрої Galaxy. Для Your Phone потрібно останнє оновлення Windows 10 на ПК. Пристрій Galaxy повинен бути включений і з'єднаний з тією ж мережею Wi-Fi, і ПК.
* Деякі програми можуть обмежувати виведення контенту на інші екрани або вимагати сенсорного екрану для взаємодії з ними.
Можливість запускати одночасно кілька програм стане доступною протягом цього року.
XBOX GAME PASS ULTIMATE
ІгриЦе не просто мобільні ігри. Це ігри Xbox, 5G.
Це мобільні ігри, готові до взаємодії з вашої домашньої системою XBOX GAME PASS ULTIMATE.

XBOX GAME PASS ULTIMATE
Грайте в більш ніж 100 ігор Xbox Games на своєму GalaxyГрайте в більш ніж 100 ігор Xbox Games на спільному телефоні або планшеті в хмарі з підпискою на Xbox Game Pass Ultimate.
Увійдіть до свого облікового запису Microsoft через додаток Xbox Game Pass та розважайтеся новими іграми від Xbox Game Studios.
Грайте, де і коли захочете, - все в хмарі.
* Підписка Xbox Game Pass Ultimate буде доступна з 15 вересня 2020
* Для деяких ігор з підпискою Xbox Game Pass Ultimate може знадобитися контролер. Контролери продаються окремо.
* Доступно на обраних ринках. По доступності і подробиць звертайтеся до свого оператора.
* Швидкість потокової трансляції може відрізнятися в залежності від оператора, з'єднання з сервером та інших факторів.
* Потрібно членство в Xbox Game Pass.

Перетворіть свій телефон на досконалу ігрову платформу

Оновлений інтелектуальний процесор, покращена система охолодження, швидка дисплей 120 Гц - все це переводить гру на Galaxy Note20 і Note20 Ultra на абсолютно новий рівень.
А при з'єднанні з мережею Wi-Fi вбудоване засіб Wi-Fi Optimizer забезпечує швидкий зв'язок з низькими затримками, щоб гра йшла в режимі реального часу.
Надшвидка передача даних і продуктивність йому підходить
Швидке з'єднання і продуктивністьПотужний інтелектуальний процесор всередині Galaxy Note20 і Note20 Ultra забезпечить таку швидкість ваших завантажень і трансляцій, яка можлива тільки з 5G.
А при з'єднанні з точкою доступу Wi-Fi 6 для швидкого і безпечного з'єднання, Wi - Fi Optimizer забезпечить низькі затримки для безперервної гри в режимі реального часу.
Потужний інтелектуальний процесор всередині Galaxy Note20 і Note20 Ultra гарантує, що ваші завантаження і трансляції будуть швидкими.

Всі кращі інструменти професійного фотографа, відеооператора, редактора

Відео професійного рівня
Досі найвища роздільна здатність запису відео, доступне на смартфоні.
Відео 8K дає вам чітку картинку з приголомшливою деталізацією, а професійні засоби управління посилять ваші творчі можливості, дозволяючи редагувати прямо в камері.
Зніміть супер плавний рух з частотою 120 кадрів/сек, виділяючи голоси за допомогою Bluetooth-мікрофона.
Потім додайте фінішні штрихи, відредагувавши відео прямо на телефоні.
*Картинки змодельовані з ілюстраційної метою. Реальний інтерфейс може відрізнятися.

SAMSUNG DEX
Дивіться тут, грайте там - все і відразуSamsung DeX було оновлено для бездротового з'єднання з другим екраном, дасть вам більше можливостей завдяки роботі на більшому екрані.
З'єднання з монітором або телевізором, щоб дивитися відео і відкривати галерею з телефону через спеціальний інтерфейс DeX UI і все ще мати можливість користуватися телефоном.

Найбільший заряд в Galaxy Note, ніж коли-небудь

Galaxy Note20 і Note20 Ultra мають інтелектуальний акумулятор ємністю 4500 4300 і мА*год (типове значення).
Разом з ефективним використанням заряду протримаються увесь робочий день для смартфона легко, ще й на нічні розваги вистачить.
Тепер у ваших руках не тільки передові технології, але і енергія для тривалого користування ними.
Надшвидка зарядка
Більше 50% заряду за 30 хвилинА якщо вам не вистачить енергії на весь день, Galaxy Note20 і Note20 Ultra можна зарядити за допомогою пристрою для надшвидкого заряджання потужністю 25 Вт в комплекті.
Тому, навіть якщо у вас заряд телефону стане низьким, це ненадовго.

Сила близькості

Удосконалена технологія просторової обізнаності забезпечує підвищену точність.
Більш інтуїтивне взаємодія, дозволяючи обмінюватися фото і відео з друзями простіше і швидше.
Функція «Поділитися» (Point to Share) дозволяє обмінюватися файлами, просто піднісши свій смартфон до мобільного пристрою вашого друга.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Дозвіл екрану | 3100x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Exynos 990 7mn+ |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Фокусування | Лазерна |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast charging 25W |
Габарити і комплектація |
|
| Комплектація | Смартфон Навушники, Зарядний пристрій, Стилус, Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Дзвінки | |
|---|---|
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MP11 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Основні | |
| ОС | Android |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA |
| Пам'ять (ГБ) | 512 GB |
- Ціна: 27 499 ₴












