Новинка! Мобільний телефон LG G9 Velvet 5G G900N 6/128GB 1 sim (Original)
Запечатаний в плівках
повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Купити смартфон LG G9 Velvet 5G G900N 6/128GB 1 sim Ви можете оформити замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
Екран | |
| Діагональ екрану | 6.8" |
| Дозвіл екрану | 2460x1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Тип екрана | P-OLED |
Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1 x 2.4 ГГц + 1 x 2.2 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 620 |
Пам'ять | |
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 2 Тб |
Камера | |
| Камера | 48 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Діафрагма | f/1.79 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп f/1.9 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система | |
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології | |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси | |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус | |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Зелений |
Акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 4300 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
Габарити і комплектація | |
| Розміри | 167.8 x 74 x 7.85 мм |
| Вага, г | 180 г |
| Комплектація | Смартфон USB-Кабель Зарядний пристрій Шпилька Керівництво Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
Гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Колір | Зелений |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴












