Apple iPhone 13
Немає нічого неможливого з iPhone 13
Оцініть саму просунуту систему з двох камер 12 Мп, надздібності чіпа A15 Bionic, збільшену автономність акумулятора і новий погляд на міцність і питання особистої безпеки. Зустрічайте новий iPhone 13.

Міцності і стилю багато не буває
Передня панель Ceramic Shield і задня панель зі скла тепер стали ще міцніше. Корпус з алюмінію робить конструкцію надійною і стійкою до непередбачених ситуацій. Захист корпусу від води рівня IP68 дозволяє пережити занурення на глибину до 6 метрів без наслідків. П'ять розкішних кольорів на вибір дають можливість знайти ідеальний варіант для кожного.
По діагоналі навіть краще
Інноваційна схема розташування системи з двох камер по діагоналі дозволила використовувати збільшену матрицю для ширококутної камери, а також помістити всередині сучасну систему оптичної стабілізації.
Більше деталей, більше подробиць
За рахунок того, що нова ширококутна камера вловлює на 47% більше світла, вона здатна відобразити більше деталей в темних областях знімка. Удосконалена система оптичної стабілізації із зсувом матриці дає можливість отримувати чіткі і плавні кадри практично в будь-яких умовах зйомки.

Відчуйте себе режисером
У режимі «Кіноефект» ви можете використовувати прийом перевода фокуса з одного об'єкта зйомки на інший зі зміною різкості для отримання чудових відео, які заслуговують на великий екран. Інтелектуальні алгоритми самостійно визначають, коли перевод фокуса створить максимальний ефект, і застосовують його автоматично. Хочете відредагувати відео вже після зйомки? Додавайте ефект художнього розмиття і переміщайте фокус парою дотиків. Простіше не буває.
Кожному фото свій режим
У нічному режимі навіть при слабкому освітленні виходять яскраві та насичені фотографії. Режим «Портрет» з шістьма ефектами освітлення м'яко розмиває фон, щоб висунути об'єкт зйомки на перший план. Режим Smart HDR 4 визначає до чотирьох осіб в кадрі і індивідуально оптимізує параметри зйомки для кожного.

Приголомшливі селфі
Тепер все нові функції і режими доступні на селф-камері. Ваші селфі прекрасні, як ніколи раніше. Face ID, що базується на роботі камери TrueDepth і процесора А15, забезпечує новий рівень безпеки для особистих даних.


Супер-чіткий супер-яскравий дисплей Super Retina XDR
Яскравість нового OLED дисплея зросла на 28% - до 800 кд/м². Тепер на дисплеї все чітко видно навіть на яскравому сонці. А при перегляді контенту в HDR яскравість зростає до 1200 кд/м², щоб ви могли розрізняти найменші нюанси чорного і білого в будь-якій сцені.

Новий рекорд автономності
Завдяки інноваційним енергозберігаючим технологіям витрата заряду акумулятора стала ще економніше, а автономна робота - довше. Тепер iPhone mini працює на одному заряді до 1.5 години довше.
Приголомшливий A15 Bionic
Унікальний чіп A15 Bionic забезпечує плавну і швидку роботу режимів і фотостилів камери, надійний захист особистих даних, збільшений час автономної роботи і не тільки. Швидкість роботи процесора вище до 50%, а швидкість обробки графіки - на 30% вище в порівнянні з більшістю інших смартфонів.

| Екран | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 476 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Максимальна частота кадрів відео | 120 кадрів/с |
| Формати відео | MP4, MOV |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Формати аудіо | MP4, Apple Lossless |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Ксенонова |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Фотокамера | Так |
| Стереодинаміки | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість мегапікселів камери | 24 Мп |
| TV-тюнер | Немає |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Відеовихід | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Процесор | Apple A15 Bionic |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Ємність акумулятору | 2406 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Ширина | 64.2 мм |
| Товщина | 7.65 мм |
| Висота | 131.5 мм |
| Основні | |
| ОС | Apple iOS |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт зв'язку | CDMA, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Країна виробник | США |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стан | Новий |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Репліка | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| iPhone 13 | iPhone 13 |
| Основні атрибути | |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 35 999 ₴








