Перетворювач напруги 12V на 220V/50Гц (1000/2000 Вт) роз'єм USB (Для котла холодильника тощо)
Перетворювач напруги SAI 2000USB генерує мережну напругу за наявності 12V.
Опис
Перевага полягає в тому, що його можна використовувати в автомобілях, човнах та кемпінгах.
Він характеризується потужністю безперервного навантаження 1000 Вт та потужністю пікового навантаження 2000 Вт.
Пристрій також має USB-роз'єм для заряджання. Мережна розетка оснащена замком від дітей.
Вибирайте якісні товари та замовляйте у нашому інтернет-магазині!
Характеристики Подробиці
пікове / безперервне навантаження 2000 Вт / 1000 Вт
вхідна напруга 12 В постійного струму
вхідний роз'єм різьбове з'єднання
вихідна напруга 230 В~ / 50 Гц (модифікований синусоїдальний сигнал)
вихідний роз'єм мережевий сокет
блокування від дітей у розетці мережі Там є
USB-вихід 5 У пост. струму/макс. 500 мА
покривний матеріал метал
захист від перевантаження Там є
захист від перегріву Там є
захист від короткого замикання Там є
захист від розрядки батареї
аксесуари приєднаний затискний кабель (прибл. 0,5 м)
розмір 220 х 55 х 90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Види індикації | Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
- Ціна: 10 900 ₴












