Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Огляд
Зустрічайте
Galaxy S9+
Камера. Перевтілення.
Революційна камера, яка бачить світ подібно людському оку
Камера, яка робить приголомшливі фотографії при будь-якому освітленні

Живий фокус з ефектом бокэ
Більш живі фотографії
Портрети звернуть на себе увагу, якщо ти використовуєш живий фокус. Використовуй ефект бокэ, щоб розмити задній фон і зробити фото більш виразним.
Оживи повідомлення. Перетвори своє селфи в селфимоджи

Говорить зрозумілою мовою

Bixby Vision
Покращуй свій світ з допомогою помічника доповненої реальності
Шукаєш ресторан неподалік? А як щодо того, щоб дізнатися калорійність? Просто відкрий камеру, наведи її на зображення і Bixby Vision повідомить тобі все, що ти хочеш дізнатися.

Безмежний екран
Бачити більше. Тримати зручніше

Ефект повного занурення
Відчуй переваги великого екрана
Відчуйте себе в кінотеатрі завдяки екрану зі співвідношенням сторін 18:5:9 і пориньте в світ якісного чистого звуку завдяки стереодинамікам від AKG, оснащеним системою Dolby Atmos.

Досконалість цілісності
Невидимі деталі мають значення
Досконалість плавних ліній. Єдність екрану і рамки створює цілісний бездоганний дизайн, а сканер зіниці ока прихований у верхній панелі, підкреслюючи безмежність дисплея.

Дизайн задньої панелі
Створений, щоб бути зручним
Завдяки красивому ергономічному дизайну Galaxy S9 і S9+ зручно тримати в руці. Камера розташовується врівень з задньою панеллю, не порушуючи гладкої поверхні.
Завдяки ергономічному розташуванню сканера відбитка пальця смартфон легко розблокувати одним простим рухом.

Стереодинаміки від AKG
Відчуй кристалльно чистий звук
Завдяки стереодинамікам від AKG ти зможеш насолодитися гучним чистим звуком, який в 1.4 рази потужніше, ніж у попередніх версій смартфона Galaxy.

Dolby Atmos
Занурюйся в звук
Настала нова ера звуку. Dolby Atmos оточує вас об'ємним звучанням. Як в кінотеатрі.

Samsung Knox
Захист на всіх рівнях
Захистіть свої дані за допомогою Samsung Knox. Ця система вбудована в ваш Galaxy S9 або S9+, забезпечуючи повноцінний захист телефону.

Розумний скан
Моментальне розблокування
Розблокувати ваш телефон за допомогою зручної технології, що об'єднує розпізнавання особи і сканер зіниці.

Розблокуйте за допомогою погляду, дотику, патерну або пін-коду — варіантів безліч!
Захист від води та пилу
Яскраві бризки з водостійким телефоном

Бездротова зарядка
Заряджайте де хочете


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 189 г |
| Висота | 158.1 мм |
| Ширина | 73.8 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Золотистий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Час роботи у режимі розмови | 2100 хв |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 24 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2960×1440 |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 529 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S9+ |
| Пам'ять (ГБ) | 64 Gb |
- Ціна: 14 000 ₴











