Смартфон Samsung Galaxy Note 9 128GB SM-N960FD Midnight Black DUOS Новий (Original) 2Sim
Samsung Galaxy Note 9 128GB SM-N960FD Lavander Purple DUOS 2Sim
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 6 місяців
Огляд
Galaxy Note 9
Новий високопродуктивний
Продуктивність
Серія Galaxy Note завжди була втіленням передових технологій, створеним для тих, хто прагне до більшого.
Galaxy Note 9 дивує і перевершує навіть дуже сміливі очікування, концентруючись на найбільш значущих аспектах нашого життя в режимі онлайн.
Акумулятор
Більше немає перешкод для активної мобільного життя – одного потужного заряду акумулятора вистачає на цілий день.
Навіть при інтенсивних навантаженнях.
4000 Маг
Накопичувач
Забудьте, що потрібно видаляти медіафайли.
Вбудована пам'ять смартфона 128 ГБ і підтримка карти пам'яті до 512 ГБ подарує достатньо простору для збереження важливих для Вас моментів.
Оптимізація для ігор
Новий погляд на мобільні ігри.
Galaxy Note9 оснащений інноваційним процесором, що забезпечує блискавичне реагування, вуглецево-водяною системою охолодження, яка не допускає перегріву, і спеціальним калібратором продуктивності, що дозволяє повною мірою зануритися в динамічний геймплей.
Безмежний дисплей, з яким можна побачити більше.
Фірмовий SuperAMOLED дисплей обрамлений металевою рамкою з широкою різноманітністю колірних рішень, а також підібраною в тон або контрастує стилусом S PEN, що стане бездоганним доповненням Вашого стилю.
S PEN з Bluetooth-модулем. Функціональність під повним контролем
Інноваційний S PEN, оснащений Bluetooth-модулем, дозволяє в одне натискання кнопки запускати програми або включити камеру без торкання до телефону.
Стилус з тонким наконечником і 4096 рівнів натиску дарує знайомі відчуття використання паперу і ручки.
Малюйте, робіть нотатки, надсилайте живі повідомлення ще простіше і зручніше.
Розумна камера
Нові революційні характеристики камери зводять шанси зробити низькоякісний знімок практично до нуля.
Камера Galaxy Note 9 розпізнає об'єкт і автоматично оптимізує настройки контрасту, експозиції, балансу білого і інші параметри.
Функція розпізнавання відблисків і розмиття кадру дає можливість не втрачаючи момент зробити повторний знімок.
Камера з подвійним апертурою об'єктива адаптується до будь-якого освітлення подібно людському оку, що дозволяє робити вражаючі фото в будь-який час доби.
Один кабель перетворює смартфон в настільний комп'ютер
Док-станція Samsung DeX дає всі можливості, які Ви цінуєте в роботі з класичним ПК – використання великого екрану, повнорозмірною клавіатури і управління за допомогою миші.
Підключіть свій смартфон до зовнішнього дисплею і користуйтеся програмами та переглядайте документи в такому ж інтерфейсі, як і в настільного комп'ютера.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.4" |
| Дозвіл екрану | 2960x1440 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 514 ppi |
| Тип екрана | Super AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
| Додатково | HDR10 Always-on display |
Процесор |
||
| Процесор |
|
|
| Кількість ядер | 8 | |
| Частота процесора | 4 x 2.8 ГГц + 4 x 1.7 ГГц | |
| Графічний процесор |
|
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.5 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
| Додатково | Основна камера: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm, 1/2.55", 1.4 µм, dual pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm, 1/3.6", 1µm, AF, OIS, 2x optical zoom Фронтальна камера: Автофокус,відео 1440p при 30 кадрах в секунду, автоматичний HDR, подвійний режим зйомки, діафрагма f/1.7. |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 8.1 Oreo |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Пульсометр, Сканер особи, Сканер відбитків пальців, Сканер райдужки ока |
| Колір | Лавандово-фіолетовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 2.0 |
| Час роботи у режимі розмови | До 29 годин (3G) |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 161.9 x 76.4 x 8.8 мм |
| Вага, г | 201 р |
| Комплектація | Смартфон Скріпка для Сім-карти Посібник/гарантія Адаптер живлення Кабель ЗУ Навушники AKG Type-C перехідник Амбушюри для навушників S Pen S Pen Acc |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 201 г |
| Висота | 161.9 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 24 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2960×1440 |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 514 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY NOTE 9 |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 16 000 ₴












