[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original)»
Уцінка!
Samsung S10 не приймає мережу Київстар, інші мережі працють.
Повна комплектація.
Original в плівках.
Огляд

Неповторна ступінь занурення
Відчуйте, що відбувається на екрані, як якщо б ви були очевидцем подій.
Оцініть всі переваги технології Dynamic AMOLED на иммерсивном 6,1 – дюймовому екрані з роздільною здатністю Quad HD+.
Навіть самі темні сцени виглядають чітко і контрастно.
Удосконалена технологія передачі кольору дає можливість з комфортом користуватися смартфоном на яскравому сонці.
Не відволікайтеся від головного
Samsung Galaxy S10 задає нові стандарти дизайну: оцініть вишуканий стиль і неймовірний комфорт.
Відчуйте на собі, що значить повністю поринути в події на екрані, не відволікаючись на зайві деталі.
Смартфон укладений в стильний ультратонкий корпус з глянцевого скла.
Рамка з полірованого металу надає корпусу міцність і служить елегантним штрихом, що підкреслює індивідуальний стиль.

Надійний захист особистих даних
Довірте особисті дані ультразвукового сканера відбитка пальця.
Розташований на кнопці включення, сканер розпізнає тривимірний відбиток вашого пальця за допомогою ультразвукових імпульсів і надає доступ тільки вам.
Більше ніяких проводів.
Швидко і зручно
Samsung Galaxy S10 дозволить вам поділитися зарядом з будь-яким пристроєм, що підтримує технологію Qi.
Відмовтеся від проводів, просто покладіть пристрій з низьким зарядом на ваш смартфон.
З технологією швидкої бездротової зарядки 2.0 Samsung Galaxy S10 поповнить заряд неймовірно швидко.
Покладіть смартфон на мультизарядний пристрій і не турбуйтеся про перегрів, про це подбає вентилятор турбо-охолодження.

Швидкий. Потужний. Енергоекономний
Чи граєте ви в найсучасніші ігри, користуєтеся ресурсномісткими додатками або ведете онлайн – трансляцію,
Samsung Galaxy S10 легко впорається з будь-яким завданням.
Процесор нового покоління володіє покращеною продуктивністю і неймовірно низьким енергоспоживанням, щоб миттєво виконати поставлене завдання.
Смартфон для переможців
Скільки буде тривати гра – вирішувати тільки вам.
Збільшена робота акумулятора буде запорукою того, що гра не перерветься на середині.
Оптимізоване для ігор апаратне забезпечення з покращеною системою охолодження, технології штучного інтелекту і сучасний високопродуктивний процесор забезпечують ідеальні умови для переконливої перемоги в будь-якій динамічній грі.
Не боїться води та пилу
В Samsung Galaxy S10 реалізований найвищий на сьогодні стандарт волого - та пилозахисту - IP68.
Смартфон демонструє неймовірну стійкість до зношування внаслідок зовнішніх факторів.
Безмежні можливості
Основна камера складається з трьох блоків, за допомогою яких ви отримаєте фото і відео професійної якості.
У вашому розпорядженні телефотографична камера з подвійним збільшенням на 12 Мп, ширококутна 12 Мп камера, ультраширокоугольная камера на 16 Мп.
Кожне ваше Селфи буде чудовим завдяки функції «Живий фокус» і інноваційним хнологиям.
Тепер ви можете знімати 4K UHD відео, користуючись можливостями фронтальної камери.

Адаптивні можливості смартфона
Штучний інтелект аналізує роботу пристрою і вивчає ваші вподобання, щоб збільшити ефективність використання смартфона.
Визначивши часто використовувані функції і програми, смартфон запропонує вам в потрібний час.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Дозвіл екрану | 3040х1440 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 550 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ Always-on display |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.80 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 640 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 16 Мп |
| Діафрагма | f/2.4 + f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
| Додатково | Основна камера Перша камера: 12 Мп Телеоб'єктив PDAF, OIS Розмір пікселя: 1.0 μm Кут огляду: 45 Апертура: F2.4 Друга камера: 12 Мп Ширококутний об'єктив Dual Pixel AF, OIS Розмір пікселя: 1.4 μm Кут огляду: 77 Подвійна апертура: F1.5 mode/F2.4 mode Третя камера: 16 Мп Надширокий об'єктив Розмір пікселя: 1.0 μm Кут огляду: 123 Апертура: F2.2 Запис відео Дозвіл: 4K UHD запис відео в 60 fps (3840x2160) 1080p FHD запис відео в 60 fps (1920x1080) HD 720p запис відео в 60 fps (1280x720) Super Slow-mo 720p запис відео в 960 fps Фронтальна камера Перша камера: 10 Мп Selfie Camera Dual Pixel AF Розмір пікселя: 1.22 μm Кут огляду: 80 Апертура: F1.9 Live focus |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Пульсометр, Сканер особи, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3400 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast Wireless Charging 2.0 |
| Час роботи у режимі розмови | До 24 годин |
| Час роботи у режимі очікування | Час роботи в інтернеті: до 12 годин Час відтворення аудіо: до 81 години |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 149.9 x 70.4 x 7.8 мм |
| Вага, г | 157 г |
| Комплектація | Смартфон Скріпка для Сім-карти Посібник/гарантія Адаптер живлення Кабель ЗУ Навушники AKG Амбушюри для навушників |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 550 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 40 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149.9 мм |
| Ширина | 70.4 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Вага | 157 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S10 |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 19 500 ₴

![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 1](https://images.prom.ua/6730973895_w640_h640_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 2](https://images.prom.ua/6730972981_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 3](https://images.prom.ua/6730972995_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 4](https://images.prom.ua/3177147961_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 5](https://images.prom.ua/3177147960_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 6](https://images.prom.ua/3177147962_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 7](https://images.prom.ua/3177147959_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 8](https://images.prom.ua/3177147965_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 9](https://images.prom.ua/3177147963_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original), фото 10](https://images.prom.ua/3177147964_w40_h40_utsinka-smartfon.jpg)
![[Уцінка!] - Смартфон Samsung Galaxy S10 128GB Blue (SM-G973F/DS) DUOS (Original)](https://images.prom.ua/6730973895_utsinka-smartfon.jpg)

