Смартфон Samsung Galaxy S9 64GB SM-G960FKZD Burgundy Red DUOS (Original) 2Sim
Original Запечатаний в плівках
Повна комплектація
Огляд
Зустрічайте
Galaxy S9
Камера. Перевтілення.
Революційна камера, яка бачить світ подібно людському оку
Камера, яка робить приголомшливі фотографії при будь-якому освітленні

Живий фокус з ефектом бокэ
Більш живі фотографії
Портрети звернуть на себе увагу, якщо ти використовуєш живий фокус.
Використовуй ефект бокэ, щоб розмити задній фон і зробити фото більш виразним.
Оживи повідомлення.
Перетвори своє селфи в селфимоджи

Говорить зрозумілою мовою

Bixby Vision
Покращуй свій світ з допомогою помічника доповненої реальності
Шукаєш ресторан неподалік? А як щодо того, щоб дізнатися калорійність? Просто відкрий камеру, наведи її на зображення і Bixby Vision повідомить тобі все, що ти хочеш дізнатися.

Безмежний екран
Бачити більше.
Тримати зручніше

Ефект повного занурення
Відчуй переваги великого екрана
Відчуйте себе в кінотеатрі завдяки екрану зі співвідношенням сторін 18:5:9 і пориньте в світ якісного чистого звуку завдяки стереодинамікам від AKG, оснащеним системою Dolby Atmos.

Досконалість цілісності
Невидимі деталі мають значення
Досконалість плавних ліній.
Єдність екрану і рамки створює цілісний бездоганний дизайн, а сканер зіниці ока прихований у верхній панелі, підкреслюючи безмежність дисплея.

Дизайн задньої панелі
Створений, щоб бути зручним
Завдяки красивому ергономічному дизайну Galaxy S9 і S9+ зручно тримати в руці.
Камера розташовується врівень з задньою панеллю, не порушуючи гладкої поверхні.
Завдяки ергономічному розташуванню сканера відбитка пальця смартфон легко розблокувати одним простим рухом.

Стереодинаміки від AKG
Відчуй кристалльно чистий звук
Завдяки стереодинамікам від AKG ти зможеш насолодитися гучним чистим звуком, який в 1.4 рази потужніше, ніж у попередніх версій смартфона Galaxy.

Dolby Atmos
Занурюйся в звук
Настала нова ера звуку. Dolby Atmos оточує вас об'ємним звучанням. Як в кінотеатрі.

Samsung Knox
Захист на всіх рівнях
Захистіть свої дані за допомогою Samsung Knox.
Ця система вбудована в ваш Galaxy S9 або S9+, забезпечуючи повноцінний захист телефону.

Розумний скан
Моментальне розблокування
Розблокувати ваш телефон за допомогою зручної технології, що об'єднує розпізнавання особи і сканер зіниці.

Розблокуйте за допомогою погляду, дотику, патерну або пін-коду — варіантів безліч!
Захист від води та пилу
Яскраві бризки з водостійким телефоном

Бездротова зарядка
Заряджайте де хочете


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Червоний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 5.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2960×1440 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 531 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Час роботи у режимі розмови | 2100 хв |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 24 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158.1 мм |
| Ширина | 73.8 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Вага | 189 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S9 |
| Пам'ять (ГБ) | 64 Gb |
- Ціна: 13 500 ₴













