Смартфон Samsung Galaxy Note 10+ Plus 256 GB SM-N975U Aura Glow (Original) 1Sim
Samsung Galaxy Note 10+ Plus 256GB SM-N975U Aura Glow 1Sim
Original Запечатаний у плівках
Повна комплектація
Гарантійний термін 12 місяців
Огляд

Безмежний екран для безмежних вражень
Samsung Galaxy Note 10 Plus отримав Quad HD+ Dynamic AMOLED екран діагоналлю 6.8 дюйма з вигнутими краями та непомітним фронтальним об'єктивом.
Чудове передавання кольору та контрастність забезпечують повне занурення в події на екрані, поліпшена яскравість дає змогу користуватися смартфоном навіть на яскравому сонці.
Наповніть своє життя абсолютно новими непередаваними враженнями від яскравих барв, чітких і живих образів і динамічних сцен на безмежному кінематографічному екрані Samsung Galaxy.
Досконалість форми та кольору
Тонкий елегантний дизайн Samsung Galaxy Note 10 Plus був досягнутий завдяки безшовному з'єднанню полірованого металу та скла.
Дисплей, вигнутий на краях, абсолютно позбавлений рамок. Крихітний об'єктив фронтальної камери не впадає в око та не відвертає увагу від картинки на екрані.
Для колірного оформлення були обрані яскраві та стильні відтінки, які підкреслюють преміальний статус смартфона.

Інноваційна система камер
Нова система камер Samsung Galaxy Note 10 Plus складається з чотирьох модулів, сукупні можливості яких дають змогу отримати фото професійної якості.
Ексклюзивні технології й багатокамерна система, де кожен блок виконує свої завдання, дають змогу отримувати чудові фото та відео одним натисканням.
Технологія стабілізації нівелює тремтіння руки та покращує якість відзнятого матеріалу.
Смартфон запам'ятає момент саме так, як його бачите ви.
Ультраширококутна камера 16 Мп із кутом огляду 123 градуси робить чудові панорамні фото, що передають атмосферу події.
Робіть правильні акценти та наближайте об'єкти за допомогою телефотокамери з двократним зумом.
Ширококутна камера 12 Мп із подвійною діафрагмою робить високоякісні фото будь-коли.
У режимі F1.5 будь-яка темна сцена стане контрастною та яскравою, режим F2.4 дасть змогу отримувати чіткі фото на яскравому сонці, спеціальний нічний режим поліпшить нічний кадр, щоб зберегти ваші найкращі спогади.
3D-технології
3D — камера з датчиком глибини та технологія доповненої реальності вимірюють предмети та відстані між ними для створення ідеальної композиції.
Спеціальний застосунок 3D Scanner зробить об'ємний знімок предмета та дасть змогу перетворити його на анімований GIF.

Мобільне відео не поступається професійному
Додавайте спеціальні ефекти, розмивайте фон, знімайте неймовірно яскраве та насичене кольорами та контрастами відео в 4K UHD і легко переходьте від знімання до редагування.
Міняйте швидкість, додавайте ілюстрації та субтитри, використовуйте S PEN, щоб внести виправлення та надати відео потрібного настрою.
Завжди на зв'язку
Samsung Galaxy Note 10 Plus отримав батарею ємністю 4300 мА·год, яка дає змогу користуватися смартфоном багато годин без обмежень.
Адаптивний режим керування енергією вивчає ваші потреби та використовує заряд батареї з максимальною ефективністю.
Підтримка швидкого заряджання Fast Charging забезпечить цілий день автономної роботи після півгодинного підзаряджання.


Бездротова зарядка
Відмовтеся від дротів і роз'ємів. Заряджайте Samsung Galaxy Note 10 Plus бездротовим способом. Для цього досить лише помістити смартфон на зарядну станцію, і процес заряджання почнеться автоматично.
Діліться зарядом із пристроями, що підтримують бездротову технологію.
Невичерпні можливості зберігання
Вбудована пам'ять 256 Гб — це далеко не межа.
Розширюйте сховище за допомогою microSD карти обсягом до 1 ТБ, щоб завжди мати швидкий доступ до дорогих спогадів і особливих моментів, улюблених серіалів, необхідної в роботі літератури та іншої інформації.

Продуктивність нового покоління
Високотехнологічний восьмиядерний процесор, створений за 7-нм техпроцесом, у поєднанні з оперативною пам'яттю 12 Гб забезпечують неймовірну продуктивність.
Ви зможете вести прямі трансляції, грати в вимогливі ігри, працювати відразу в декількох ресурсомістких застосунках — Samsung Galaxy Note 10 Plus блискавично справляється з будь-якими поставленими завданнями.

Керуйте дистанційно з S PEN
S PEN з Bluetooth-модулем дає змогу керувати Samsung Galaxy Note 10 Plus дистанційно.
Підтримка безконтактних жестів і керування камерою роблять стилус повноцінним елементом керування.
Дотримуючись ваших рухів, S PEN змінює кут нахилу камери, і регулює гучність аудіо.
Спускайте закрив камери, листуйте слайди та сторінки, ставте відеоконтент на паузу та перемотування, керуйте презентаціями, робіть записи, будуйте графіки та таблиці, малюйте — функціональні можливості S PEN вражають.
Робіть швидкі нотатки від руки, формулуйте свої думки в чорному варіанті, S PEN перетворить їх на стандартний текст, який можна редагувати, копіювати та пересилати.
Використовуйте AR Doodle і S Pen, щоб створювати 3D шедеври та ділитися ними з друзями.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.8" |
| Роздільна здатність екрана | 3040х1440 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 498 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | Яскравість 420 Ніт |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.78 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 640 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп + VGA |
| Діафрагма | f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 + f/2.1 + f/1.4 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Є (за допомогою екрана) |
| Додатково | Режимы съемки: AR Emoji, Food, Hyperlapse, Live Focus, Live focus Video, Panorama, Photo, Pro, Slow Motion, Super slow-mo, Video Стабілізація фото, Відео стабілізація, виявлення обличчя Slow-mo 960fps @HD,240fps @FHD, Liv focus UHD 4K (3840 x 2160) | @60fps |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Компас, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Колір | Фіолетовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4300 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 45 Вт |
| Час роботи в режимі розмови | До 28 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.3 х 77.2 х 7.9 мм |
| Вага, г | 196 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій USB-кабель Інструмент для вилучення карток Стилус Короткий посібник користувача Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 196 г |
| Висота | 162.3 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 40 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 498 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Snapdragon 855 |
| Відеопроцесор | Adreno 640 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY NOTE 10+ |
| Пам'ять (ГБ) | 256 GB |
- Ціна: 19 500 ₴











