Samsung Galaxy S20 DUOS 5G 128Gb SM-G980FD White (Original) 2Sim
- Революційна система камер для приголомшливих фото
- Відео 8К
- Інтелектуальна батарея 4000 мА·год
- Швидке дротове й бездротове заряджання
- Безрамковий 6.2" Quad HD+ екран Захист за стандартом IP68


НЕВЕРОЯТНЕ РОЗРІШЕННЯ 64 МП
Камера 64 МП дає змогу робити яскраві та реалістичні знімки з високою роздільною здатністю.
Навіть після багаторазового наближення об'єкти на світлині мають чіткий та чудово деталізований вигляд.
УНІКАЛЬНИЙ ОПИТ МОБІЛЬНОГО ФОТОГРАФУВАННЯ
Знімайте багато і з задоволенням, адже всі ваші фото заслуговують називатися найкращими.
Інноваційна система камер дає змогу отримувати справжні шедеври, за якістю кольоропередавання, чіткості та глибини професійних робіт, що не поступаються.


ЗАСТОСУВАННЯ ДО 30 РАЗІВ
Троєкратний Hybrid Optic Zoom, Super Resolution Zoom і технології, що ґрунтуються на штучному інтелекті, дають змогу збільшувати об'єкти до 30 разів зі збереженням високої чіткості та деталізації.
Тепер ви можете фотографувати найдальніші об'єкти, які раніше навіть не потрапляли в поле вашого зору.
НІЧ НЕ ПОМІХУ ДЛЯ ВІДЛИЧНОГО ФОТО
Збільшений датчик зображення вловлює більше світла та робить чудові фото за поганого освітлення.
У нічному режимі камера може робити кілька знімків одночасно, щоб потім з'єднати їх разом, прибрати сторонні шуми, попрацювати над фоном і отримати яскраве та чітке нічне фото.


ВІДЕО В ФОРМАТІ 8К
Galaxy S20 належить до флагманської лінійки мобільних пристроїв Samsung, здатних записувати відео в неймовірній якості 8К, яка вчетверо перевершує формат UHD і в 16 разів — формат FHD.
Навіть під час передавання відео на великий екран телевізора зображення зберігає приголомшливу чіткість, щоб ви могли оцінити перевагу 8К.
Сучасний стабілізатор на штучному інтелекті забезпечує плавність і чіткість зображення в найдинамічніших сценах.
ЧУДЕННІ ФОТО НА ОСНОВОЇ ВІДЕО 8К
Відео формату 8К розбивається на окремі кадри, які потім ви зможете перетворити на чудові світлини з роздільною здатністю 33 Мп.
Це дасть вам змогу вибрати найкращий знімок із нескінченної безлічі, який би нагадує про неповторну подію.

ЕКРАН ДЛЯ ЗАХОВАНИХ ВРАЖЕНЬ
6.2" Quad HD+ Infinity-O екран відтворює приголомшливе відео стандарту HDR10+.
Абсолютно немає рамок і крихітний непомітний для ока отвір під фронтальну камеру, підсилюють візуальні враження безмежності та реалістичності зображення.
Висока частота оновлення 120 Гц призводить до чіткіше та плавніше відтворення будь-яких динамічних сцен.


НЕ ВОДИНУЄТЬСЯ ВОДИ
Стандарт IP68 забезпечує високий рівень захисту від впливу води: смартфон не втратить працездатності під час занурення на глибину до 1.5 м на час до 30 хвилин.
ЗАРЯДА ХВАТИТ НА ВЕСЬ ДЕНЬ
Інтелектуальна батарея ємністю 4000 мА·год дає змогу користуватися смартфоном весь день без потреби заряджання.
Адаптивна технологія аналізує ваші звички й потреби у використанні пристрою й оптимізує витрачання заряду для збільшення часу автономної роботи.
Всього кілька хвилин дротового заряджання — і смартфон зможе функціонувати ще кілька годин.
Технологія FAST WIRELESS CHARGING 2.0 і функція WIRELESS POWERSHARE дають змогу поповнювати заряд батареї бездротовим способом і ділитися зарядом з іншими пристроями.

ВИСЛЕДУЙТЕ НОВІ СПОСОБИ ДЛЯ ОКЛАДАННЯ І ОБМЕНА ІНФОРМАЦІЇ
Сервис Music Share — це унікальна можливість поділитися музикою з друзями. Під'єднуйтеся до телефона друга за допомогою Bluetooth і відтворюйте музику зі свого телефона через динаміки, до яких під'єднаний він.
З функцією QUICK SHARE ви зможете швидко ділитися контентом із п'ятьма друзями, які перебувають поруч, без під'єднання до їхніх пристроїв.

Характеристики:
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) 4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) 4G TDD LTE: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.2" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 563 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Exynos 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 64 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.0 + f/2.2 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast battery charging 25W |
| Час роботи в режимі розмови | До 20 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 151.7 x 69.1 x 7.9 мм |
| Вага, г | 163 г |
| Комплектація | Смартфон Скрепка Адаптер живлення, кабель Type-C Наушники AKG Беруші Інструкція Гарантійний Талон |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 163 г |
| Висота | 151.7 мм |
| Ширина | 69.1 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Білий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 88 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 563 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MP11 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S20 |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 23 000 ₴












