SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA White 1Sim
- Унікальні можливості для створення фотографій і знімання відео
- Стандарт зв'язку 5G
- Інтелектуальний акумулятор 5000 мА·год
- До 1.5 ТБ пам'яті для зберігання інформації
- Безмежний екран 6.9” Quad HD+

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХОД ДО МОБІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ
Galaxy S20 Ultra надає небачені досі можливості для створення фото шедеврів.
Система камер зі штучним інтелектом дає змогу зазирнути за горизонт і розглянути навколишню красу до найдрібніших подробиць.


БЕСКОМПРОМИССНОЕ
РОЗРЕШЕННЯ 108 МП
Основна ширококутна камера Galaxy S20 Ultra відкрила нову еру мобільної фотографії.
Роздільна здатність 108 МП — це мільйони пікселів, які створюють колосальні можливості для отримання недосяжно чітких і деталізованих фото.
100-КРАТНЕ ПРИБІЖЕННЯ
Інноваційна функція збільшення, що ґрунтується на штучному інтелекті, забезпечує неймовірну чіткість і найвищу роздільну здатність світлини навіть за 100-кратного наближення об'єкта знімання.
Ви зможете наблизити та сфотографувати те, що не здатні побачити неозброєним оком.


ЩЕ БІЛЬШЕ СВЕТА
НА ТОЧНИХ ФОТО
Щоб отримати ідеальний нічний кадр, камера робить одночасно кілька знімків, штучний інтелект об'єднує їх, прибирає фонові шуми, використовує розмиття фону, щоб у результаті отримати приголомшливо яскраве та чітке нічне фото.
УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО 8К
Жоден смартфон у світі не здатний на таке — знімати відео в революційній роздільній здатності 8К.
Це вчетверо краще, ніж формат UHD і в 16 разів краще за формат FHD. Відзнятий на мобільному телефоні відео можна передавати на екран великого телевізора, щоб гідно оцінити неперевершену якість 8К.

КОДР ВІДЕО ЯК ВІДДІЛЬНЕ ФОТО
Відзнятий у форматі 8К відео розділяється на окремі кадри, які перетворюються на світлини в роздільній здатності 33 Мп.
Тепер можна не боятися пропустити яскраві моменти, ви завжди зможете знайти та зберегти ідеальний кадр.

КИНЕМАТОГРАФІЧНИЙ ЕКРАН У ВАШІЙ РУЦІ
На безмежному 6.9" Infinity-O екрані з крихітним отвором для камери зображення має чіткий та реалістичний вигляд, як у кінотеатрі.
Частота 120 Гц і сертифікований HDR10+ забезпечують неймовірні враження від ігор і відео.

ВЫСОКАЯ СТЕПЕНЬ ЗАЩИТЫ
Samsung Galaxy S20 Ultra захищений за стандартом IP68. Смартфон витримує до 30 хвилин занурення у воду на глибину до 1.5 метра.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА БАТАРЕЯ.
УНІВЕРСАЛЬНА ШВИДКЕ ПІДЗАРЯДЖАННЯ
Батарея 5000 мА·год аналізує особливості використання телефона, щоб оптимізувати витрати заряду та продовжити час автономної роботи.
Ви зможете користуватися Galaxy S20 Ultra весь день без обмежень. Всього кілька хвилин дротового заряджання — і смартфон годинника пропрацює в стандартному режимі.
Функція FAST WIRELESS CHARGING 2.0 дає змогу заряджати смартфон бездротовим способом. Діліться зарядом із друзями, заряджайте інші пристрої завдяки підтримці функції WIRELESS POWERSHARE.

НЕГРАЩІ МОЖЛИВОСТІ
Вбудована пам'ять плюс можливість використання microSD-карти забезпечують до 1.5 ТБ місця для зберігання інформації, а це до 500 фільмів або понад 500 000 фото.
Сервіс Music Share дає змогу під'єднуватися до телефона друга та користуватися потужністю динаміків, до яких він під'єднаний, щоб відтворювати улюблені хіти.
Функція QUICK SHARE дасть можливість поділитися контентом із 5 контактами з вашого списку одночасно без з'єднання з іншими пристроями.

Характеристики:
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Формат SIM-картки | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) 4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) 4G TDD LTE: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) 5G FDD Sub6: N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N28(700) 5G TDD Sub6: N40(2300), N77(3700), N78(3500) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 511 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 12 Мп + 48 Мп + VGA |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/3.5+ f/1.0 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 40 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast battery charging 45W |
| Час роботи в режимі розмови | До 25 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 166.9 x 76 x 8.8 мм |
| Вага, г | 220 г |
| Комплектація | Смартфон Скрепка Адаптер живлення, кабель Type-C Наушники AKG Беруші Інструкція Гарантійний Талон |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Висота | 166.9 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Білий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 88 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 511 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MP11 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 19 435 ₴








