SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA DUOS BLACK 2Sim
- Унікальні можливості для створення фотографій та відео зйомки
- Стандарт зв'язку 5G
- Інтелектуальний акумулятор 5000 мАч
- До 1.5 Тб пам'яті для зберігання інформації
- Безмежний екран 6.9" Quad HD+

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО МОБІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ
Galaxy S20 Ultra надає небачені досі можливості для створення фото шедеврів.
Система камер з штучним інтелектом дозволяє заглянути за горизонт і розглянути навколишнє вас красу до найдрібніших подробиць.


БЕЗКОМПРОМІСНЕ
ДОЗВІЛ 108 МП
Основна ширококутна камера Galaxy S20 Ultra відкрила нову еру мобільного фотографії.
Дозвіл 108 Мп – це мільйони пікселів, які створюють колосальні можливості для отримання недосяжно чітких і деталізованих фото.
100-КРАТНЕ НАБЛИЖЕННЯ
Інноваційна функція збільшення, заснована на штучному інтелекті, забезпечує неймовірну чіткість і найвища дозвіл фотографії навіть при 100-кратному наближення об'єкта зйомки.
Ви зможете наблизити і сфотографувати те, що не здатні побачити неозброєним оком.


ЩЕ БІЛЬШЕ СВІТЛА
НА НІЧНИХ ФОТО
Щоб отримати ідеальний нічний кадр, камера робить кілька знімків, штучний інтелект об'єднує їх, прибирає фонові шуми, використовує розмиття фону, щоб в результаті отримати приголомшливо яскраве і чітке нічне фото.
УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО 8К
Жоден смартфон у світі не здатний на таке – знімати відео в революційному вирішенні 8К.
Це в 4 рази краще, ніж формат UHD і в 16 разів краще формату FHD. Відзняте на мобільному телефоні відео можна передавати на екрані великого телевізора, щоб по достоїнству оцінити неперевершену якість 8К.

КОЖЕН КАДР ВІДЕО ЯК ОКРЕМЕ ФОТО
Відзняте у форматі 8К відео поділяється на окремі кадри, які перетворюються на фотографії в дозволі 33 Мп.
Тепер можна не боятися пропустити яскраві моменти, ви завжди зможете знайти і зберегти ідеальний кадр.

КІНЕМАТОГРАФІЧНИЙ ЕКРАН У ВАШІЙ РУЦІ
На безмежному 6.9" Infinity-O екрані з маленьким отвором для камери зображення виглядає чітко і реалістично, як в кінотеатрі.
Частота 120 Гц і сертифікований HDR10+ забезпечують неймовірні враження від ігор та відео.

ВИСОКА СТУПІНЬ ЗАХИСТУ
Samsung Galaxy S20 Ultra захищений за стандартом IP68. Смартфон витримує до 30 хвилин занурення у воду на глибину до 1.5 метрів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА БАТАРЕЯ.
УНІВЕРСАЛЬНА ШВИДКА ПІДЗАРЯДКА
Батарея 5000 маг аналізує особливості використання телефону, щоб оптимізувати витрату заряду і продовжити час автономної роботи.
Ви зможете користуватися Galaxy S20 Ultra весь день без обмежень. Всього кілька хвилин провідний зарядки – і смартфон годинник пропрацює в стандартному режимі.
Функція FAST WIRELESS CHARGING 2.0 дозволяє заряджати смартфон бездротовим способом. Діліться зарядом з друзями, заряджайте інші пристрої завдяки підтримці функції WIRELESS POWERSHARE.

НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ
Вбудована пам'ять плюс можливість використання microSD-карти забезпечують до 1.5 Тб місця для зберігання інформації, а це до 500 фільмів або понад 500 000 фото.
Сервіс Music Share дозволяє підключатися до телефону одного і користуватися потужністю динаміків, до якого він підключений, щоб відтворювати улюблені хіти.
Функція QUICK SHARE дасть можливість поділитися контентом з 5 контактами з вашого списку одночасно без з'єднання з іншими пристроями.

Характеристики:
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) 4G LTE FDD: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) 4G LTE TDD: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) 5G FDD Sub6: N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N28(700) 5G TDD Sub6: N40(2300), N77(3700), N78(3500) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Дозвіл екрану | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 511 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Exynos 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 12 Мп + 48 Мп + VGA |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/3.5+ f/1.0 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 40 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту
? |
IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер особи, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast battery charging 45W |
| Час роботи у режимі розмови | До 25 годин |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 166.9 x 76 x 8.8 мм |
| Вага, г | 220 г |
| Комплектація | Смартфон Скріпка Адаптер живлення, кабель Type-C Навушники AKG Беруші Інструкція Гарантійний Талон |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Висота | 166.9 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 88 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 511 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MP11 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смартфони Samsung | SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA |
| Пам'ять (ГБ) | 128 GB |
- Ціна: 23 099 ₴












