Автомобільний Інвертор 12V vs 220V перетворювач (PowerMaster 1200W/maks 2400W)
Характеристики:
- Вихідна частота: 50 Гц (± 2Гц)
- Вхідна напруга: 12В постійного струму
- Вихідна напруга: 220 В змінного струму
- Номінальна потужність інвертора 1200 Вт
- Пікова потужність інвертора 2400 Вт
- Універсальна розетка на виході
- Автоматичний тепловий захист
- Захист від перевантаження
- Захист від розряджання акумулятора
- Захист від неправильної полярності
- Вбудований вентилятор охолодження
Комплектація:
- Перетворювач
- Паковання
- Кабелі
- Запобіжники 4 шт.
- Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powermaster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 800 ₴











