Samsung Galaxy S21 5G (128GB) SM-G991U (Original) 1 Sim

Бездоганний в усьому
Samsung Galaxy S21 5G створений, щоб бути в центрі подій і уваги.
Знімайте приголомшливі фото і відео 8К, а також робіть неймовірно чіткі фотографії в роздільній здатності 33 Мп прямо з відзнятого відео.
Революційна камера 64 Мп зі ШІ аналізує будь-який кадр, щоб автоматично зробити його ідеальним.
Найшвидший процесор і потужна батарея з зарядом на цілий день дозволять вам відчувати себе вільно в будь-якій ситуації.
Новий рівень занурення
Відчуйте події на екрані так, наче ви вживу знаходитесь в їх епіцентрі.
Оцініть всі переваги технології Dynamic AMOLED 2Х на суперплавному 120 Гц 6.2-дюймовому екрані з приголомшливою передачею кольору і чіткістю навіть на яскравому сонці.
Оптимізована частота оновлення в залежності від контенту забезпечує максимум емоцій, зниження шкідливого впливу синього світла зменшує напругу очей і дозволяє насолоджуватися переглядом як завгодно довго.
Вишуканий дизайн. Надійний захист
Samsung Galaxy S21 задає нові стандарти дизайну і безпеки: оцініть вишуканий стиль і неймовірний комфорт.
Передбачаючи непередбачуване, Gorilla Glass Victus зі всіх сторін захищає смартфон від подряпин і пошкоджень.
Інноваційне відео 8К
Знімайте приголомшливі відео 8К, такі ж яскраві і реальні, як в житті.
Записуйте ролики, завантажуйте їх на YouTube і ставайте зіркою відеоблогів - адже ви це можете.
З функцією Знімок кадра з 8К перетворюйте будь-який кадр з відео в дивовижно чітке фото в роздільній зданості 33 Мп.

Три камери - втричі більше можливостей
У вашому розпорядженні телефото камера 64 МП, ширококутна камера 12 МП і ультраширококутна камера 12 Мп.
Зберігайте на фото все до найдрібніших деталей.
Коли важлива кожна деталь
Не упускайте жодної мікродеталі, створюйте приголомшливі фотошедеври в роздільній здатності 64 Мп, які можна порівняти з професійними роботами.
Ідеальний портрет без редагування
Створюйте чарівно природні портрети, які відразу готові до розміщення в Instagram.
ШІ аналізує кадр, освітлення і обличчя, щоб об'єкт зйомки виглядав чудово і був в центрі уваги.

Ще трохи ближче
30-кратний цифровий зум дасть можливість отримати чіткий знімок навіть дуже віддалених об'єктів.
Функція Зафіксований зумм не дозволить випадковому тремтінню руки зіпсувати кадр.

Захист на всіх рівнях
Вбудована в процесор Samsung Galaxy S21 технологія Samsung Knox забезпечує надійне шифрування ваших даних і захист від шкідливих програм і зломів на апаратному рівні.
Ультразвуковий датчик відбитків зі збільшеною робочою площею миттєво розблокує пристрій.
Galaxy не боїться зовнішніх впливів завдяки високому рівню захисту корпусу за стандартом IP68.
Гіпершвидкість 5G
З 5G вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб завантажити повністю весь сезон улюбленого серіалу.
Адаптований під 5G процесор дозволяє залишатися на зв'язку під час завантаження.
Потужний Wi-Fi забезпечує надійне підключення, де б ви не знаходилися.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.169 г |
| Висота | 151.7 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Основні | |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Репліка | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Стереодинаміки | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 421 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Технологія Multitouch | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 26 999 ₴











